O firmie


Fire Family


To nowoczesność połączona z tradycją i dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Za cel stawiamy sobie dostarczenie najlepszej jakości produktów do grilli i kominków, aby zadowolić nawet najbardziej wybrednych klientów. Jako dostawca produktów ekologicznych traktujemy naszą misję poważnie, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg produktów nieszkodliwych dla ekosystemu i bezpiecznych w użyciu. Firma Fire Family Sp. z o. o. powstała jako dostawca podpałek, grilli, akcesoriów grillowych i kominkowych. Podczas naszej wieloletniej działalności dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze środowisko pracy było bezpieczne dla wszystkich pracowników, a nasze produkty były zgodne z europejskimi normami. Posiadamy na nasze produkty certyfikaty m.in. DIN co niewątpliwie potwierdza jakość naszych produktów. Dodatkowo jesteśmy głównym dostawcą podpałek ekologicznych w Polsce, co po raz kolejny potwierdza jakość naszych produktów i usług.

Współpraca

Współpracujemy z największymi Sieciami Handlowymi w Polsce, supermarketami i marketami budowlanymi. Ponadto możemy pochwalić się kooperacją z ponad tysiącem małych i dużych, lokalnych i krajowych firm. Nie ograniczamy się jedynie do współpracy z polskimi kontrahentami, swoje produkty wysyłamy także za granicę. Naszymi odbiorcami są firmy z całej Europy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy z Ameryki Północnej. Nie boimy się nowych wyzwań, dlatego też systematycznie poszerzamy bazę naszych klientów, otwierając się na nowe rynki.

Zalety współpracy z Fire Family

- Wieloletnie doświadczenie

- Stabilna pozycja na rynku

- Indywidualnie przygotowana logistyka

- Rozpoznawalność marki

- Bezpieczeństwo i ekologia

- Posiadamy atesty jakości

- Gwarancja dostaw

- Elastyczne nastawienie do potrzeb każdego klienta

- Konkurencyjne ceny

- Szeroki asortyment produktów

- Profesjonalna obsługa

Jakość naszych produktów

W Fire Family dbamy o naszych klientów, oferując im najwyższej jakości produkty, które zgodne są z polskimi normami. Możemy zapewnić Państwa, iż każdy wyrób przez nas oferowany jest bezpieczny i gotowy do użycia. Najwyższa jakość naszych produktów potwierdzona jest licznymi certyfikatami. Wyznaczamy sobie wysokie standardy, a co za tym idzie stale staramy się ulepszać nasze produkty. Nie jesteśmy zamknięci na konstruktywną krytykę, bo to dzięki wskazówkom naszych klientów jesteśmy w stanie udoskonalić każdy najdrobniejszy szczegół naszych artykułów. Stawiając sobie za cel jakość konsekwentnie badamy wszystkie produkty pod względem bezpieczeństwa i ekologii.


Środowisko

Wybierając proekologiczne produkty firmy Fire Family dokonujesz świadomego wyboru aby chronić środowisko naturalne. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć Podpałki, które produkowane są z wełny drzewnej i naturalnych wosków roślinnych. Nie zawierają parafiny Możemy zapewnić, że oferowane przez nas produkty BIO są w 100% naturalne i przyjazne środowisku. Jesteśmy dumni, gdyż w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo produktów zagrażających lub źle wpływających na ekosystem.

Green line

  • Eco-shine są wykonane w 100% z naturalnych i odnawialnych surowców roślinnych
  • Eco-shine to szybki i łatwy zapłon oraz stabilny płomień, nie emitujący negatywnego CO2
  • Eco-shine można przechowywać razem z żywnością, nie zawiera składników ropopochodnych
  • Eco-shine nie są toksyczne
    i wybuchowe, nie są szkodliwe dla roślin i organizmów wodnych

Copyright by gPage © 2015-2022, wszystkie prawa zastrzeżone

design by corsario